Giresun Haberleri

Deva Partisi Ziyaretlerini Sürdürüyor

0

Deva Partisi Giresun İl ve merkez ilçe yönetimi Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu‘na ziyarette bulundu.

Ziyarette Şenlikoğlu, Deva Partisi’nin Türkiye demokrasisine yeni bir heyecan getirdiğini belirterek İl Başkanı Özgür Okusal’a ve teşkilatına hayırlı olsun dileklerini iletti ve başarılar diledi.

Göreve geldikten sonra şehir için vaat ettiği projeleri tek tek hayata geçirmek için çalıştığını kaydeden Şenlikoğlu, son olarak almış olduğu yeni makinelerle şehrin alt yapı sorununu çözmeye çalıştığını, şehrin kanalizasyon ve alt yapısının emarını çektiklerini belirtti. Yer altının haritasını oluşturduklarını belirterek, yapılan bu işlem sonrası çıkan arızalar da lokal olarak arızanın tespit edilerek şu an olduğu gibi ufak bir arıza nedeni ile birkaç bölgenin mağduriyet yaşanmayacağını söyledi. Sahil bandında ise düzenlemelerin yapılarak önümüzdeki yaz işletmeler için ihale yapılacağını ve vatandaşlarımızın daha yaşanır bir Giresun’a kavuşacaklarını belirtti.

Deva Partisi Giresun İl Başkanı Özgür Okusal ise Giresun Belediyesinin son bir yılda yaptığı hizmetlerini olumlu gördüklerini, belediyenin yapmayı planladığı hizmetlerin ve projelerin Deva Partisi olarak sonuna kadar takipçisi olacaklarını ve gerekli desteği vereceklerini belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım