Giresun Haberleri

DOKAP Başkanı Gültekin’den TÜGVA Bulancak’a ziyaret

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Gençlik Söyleşileri şehrin ve bölgenin önemli konukları ile devam ediyor. Son olarak TÜGVA Bulancak 83. Gençlik Söyleşilerinin konuğu Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanlığı Başkanı Hakan Gültekin oldu.

TÜGVA’nın Bulancak’ta ve Türkiye genelinde yaptığı projeleri beğenerek takip ettiklerini söyleyerek gençlerle tecrübe paylaşımı yapan DOKAP İdaresi Başkanı Hakan Gültekin “Türkiye son 20 yılda gençlerle ilgili çok önemli yol aldı. Artık gençlerimiz çok ciddi imkânlara sahip. Bugün gençlerin yapacağı en önemli iş okumak. Bu toplumun okuyan, sorgulayan, araştıran ve meraklı bir gençliğe ihtiyacı var. Gençler anne-babanızın duasını alarak iyi okuyun ve kendinizi yetiştirin. Sizler yetiştikçe bu ülkede bu ezanları kimse dindiremez, bu bayrakları kimse indiremez.” dedi.

Nazik ziyaret ve söyleşilerinden dolayı DOKAP İdaresi Başkanı Gültekin’e teşekkür eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “TÜGVA olarak yaptığımız tüm projelerde sizler gibi büyüklerimizi yanımızda görmekten memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca bu akşam gençlerimize ufuk açıcı, vizyon verici söyleşilerinizden dolayı şahsım ve vakfım adına teşekkür ederim” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım