Giresun Haberleri

Emür, Ankara’da Önemli Görüşmeler Gerçekleştiriyor

0

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’da bulunan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap’ın çehresini değiştirecek projeler ile ilgili önemli görüşmelerini sürdürüyor.

Başkan Emür ilk olarak Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı akabinde de Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü’nü ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı Ziyaret Ettik

Başkan Emür ‘’Cumhuriyet İlköğretim Okulumuzun yenilenmesi için belediyemiz tarafından tahsis edilen, 3 dönümlük araziye yeni binanın yapılması ile ilgili görüşmelerde bulunduk. Takibe devam edeceğiz’’ dedi.

Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonu Projesinde Son Düzenlemeler Yapılıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz’i makamında ziyaret eden Emür ve beraberindekiler, bakanının verdiği söz doğrultusunda Gençlik Merkezi ve Kapalı Spor Salonu projesinin sorunsuz yürüdüğünü ve inşallah 2021’de hayata geçeceği müjdesini aldılar.

Yapılan ziyaretlere Ak Parti Keşap İlçe Başkanı Samet Küçük ve Ak Parti Keşap İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Kasap da katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım