Giresun Haberleri

Enver Yücel’e Turizme Katkı Plaketi Verildi

0

Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği, Bahçeşehir Üniversitesi kurucusu ve Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel’e 2021 yılı Giresun Turizmine katkı plaketi ve teşekkür belgesi verdi. Giresun Gazeteciler Derneği’nde düzenlenen törende Yücel’in plaketini dernek başkanı Nafiz Uğur Karaibrahimoğlu takdim etti.

Derneğin gerekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Kurucusu olduğunuz Bahçeşehir Üniversitesi ve Uğur Eğitim Kurumları’nın ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim ve öğretime katkıları nedeniyle sizi her zaman takdirle anıyoruz ve memleketimizden yetişen bir değer olarak gurur duyuyoruz.

Bununla birlikte, ilimizin önemli konaklama tesislerini yeniden turizmin hizmetine kazandırmanızı, yatırım projelerinizi, Giresun, Piraziz ve Şeyhli’deki tanıtım amaçlı organizasyonlarınızı, geleneklerimizi ve tarih-kültür miraslarımızı ortaya çıkarmaya ve bunları bir turizm ürünü haline getirmeye dönük etkinliklerinizi, heyecanla yakından takip etmekte ve tüm bunları derneğimizin de asıl amacı olan ilimizin turizm yoluyla kalkınmasına yönelik hedefler olarak değerlendirmekteyiz.

Giresun’a ve Türkiye’ye yaptığınız bu çalışmaların ve hizmetlerinizin devamını, diğer iş insanlarına, turizm sektörü yatırımcılarına, bürokratlara, kamu ve yerel yöneticilerimize örnek ve özendirici olmasını diliyoruz.

Bu ve benzeri nedenlerle başarılarınızı, hizmetlerinizi takdir ettiğimizi belirtmek üzere yönetim kurulumuzun ortak kararıyla size 2021 Yılı Giresun Turizmine Katkı Plaketini takdim ediyoruz.

1975 yılında kurulan Giresun’un en köklü geçmişe sahip derneği Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği olarak sizin bu çabalarınıza, talep edilmesi halinde her zaman bilgi, görgü ve deneyimlerimizle katkıda bulunma arzumuz olduğunu belirtiyor, başarı dileklerimizle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.”

Haber: Ufuk Kekül

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım