Giresun Haberleri

Erdoğan Erişen KGF Başkanlığına Yeniden Seçildi

0

Ordu’da düzenlenen Karadeniz Gazeteciler Federasyonu (KGF) Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nda Erdoğan Erişen, yeniden başkanlığa seçildi.

KGF, 4’üncü Olağan Genel Kurulu Toplantısı Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Genel kurul toplantısına, Giresun Gazeteciler Derneği’nden delege olarak Mustafa Öztürk ve Ufuk Kekül katıldı. Divan Başkanlığını Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanvekili Sefa Özdemir üyeliklerini Murat Taşkın ve Mustafa Öztürk’ün yaptığı genel kurulda, mevcut başkan Erdoğan Erişen, başkanlığa tek aday oldu. Konuşmaların ardından seçimler yapıldı ve Erişen, oy birliğiyle yeniden KGF başkanlığına seçildi.

Erişen başkanlığındaki yönetim şu isimlerden oluştu: Cengiz Demirel, Cihan Okur, Ersen Küçük, İhsan Uluözlü, Metin Kaya, Murat Okumuş, M. Erkan Yılmaz, Mustafa Bayrak, Sezai Köprülü, Zeki Alkan

Karadeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Koordinatörlük görevine ise, oy birliği ile DHA Trabzon Bölge Müdürü Muhammet Kaçar getirildi.  Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram da listede onur kurulu üyeliği ve üst kurul delegesi olarak yer aldı.

KGF’nin örgütlenmesi içinde yer alan 19 ilden gelen gazeteciler dernekleri başkanları, temsilcileri ve delegeler Ordu Valisi Tuncay Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ve Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’i de ziyaret ettiler.

Etkinlik Geleneksel Medya Ödülleri Yarışması plaket töreniyle sona erdi. Törene Vali Sonel, Ak Parti Milletvekili Metin Gündoğdu, CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan da katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım