Giresun Haberleri

Esnaf Odası Üyelerine Maske Dağıttı

0

Doğankent Merkez Mahalle esnaflarına maske dağıtan Oda Başkanı Muhiddin Pir, salgının önüne geçilmesinde coronavirüs tedbirlerine uyulmasının önemine dikkat çekti. Coronavirüs tedbirlerini ilçedeki esnaflarla birlikte en üst seviyeye çıkartmak istediklerini ifade eden Pir, şunları kaydetti: “İlçe olarak yeni tip coronavirüs salgını ile mücadeleye devam ediyoruz. Faaliyetlerimize ilçemizdeki esnaflarımızın iş yerlerini dezenfekte ettirmekle başladık ve devam ediyoruz. Dezenfekte çalışmalarında Doğankent Belediyesi ekibinden faydalanmaktayız. Ardından esnaflarımıza bugün 200 maske dağıtımını gerçekleştirdik. Maske teminini Doğankent Kaymakamlığı ve Belediye başkanlığının katkılarıyla yaptık” dedi.

Pir devamla; “esnaflarımıza maske dağımı devam edecektir. Diğer taraftan ilçemizde mağdur durumda olan esnaflarımıza her türlü katkıyı sağlamış bulunmaktayız ve katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım