Giresun Haberleri

Fiskobirlik Çalışanlarının Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

0

FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Entegre Fındık İşleme Tesislerini ziyaret ederek, çalışan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti. Başkan Bayraktar birlik çatısı altında çalışan kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak, çalışmalarında ve sosyal hayatlarında esenlikler diledi.

Entegre Fındık İşleme Tesislerinde düzenlenen programda konuşan Başkan Bayraktar; ‘’Aslında kadın bir güne sığdırılamaz, 365 gün hayatımızın her anında kadınlar önemlidir. Kadınların sevgiyle dokunduğu her yer güzelleşir. İşletmelerimizin tamamına baktığımızda çalışan personelimizin yarısından fazlası kadın çalışanlarımız. Bu bizler için çok sevindirici bir tablo bununla gurur duyuyoruz. Çünkü biliyoruz ki kadın, hayatın her alanında fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eder. Bu nedenle FİSKOBİRLİK için kadınlar her zaman çok büyük öneme sahiptir. Her geçen gün daha iyiye giden kurumumuzda siz değerli kadın çalışma arkadaşlarımızın emeklerine minnettarız. Bu vesileyle çalışan tüm emekçilerimizin 8 Mart Kadınlar Gününü kutlar, sağlıklı huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum’’ açıklamasında bulundu.

Konuşmasının ardından Başkan Bayraktar, Entegre Fındık İşleme Tesisleri, FİSKOBİRLİK Genel Müdürlüğü, FİSKOBİRLİK Sigorta ve Giresun Fındık Tarım Satış Kooperatifini ziyaret ederek, çalışan kadınlar personellere hediye takdim etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım