Giresun Haberleri

Gençliğe Yeni Yazı Alanı ‘TB Blog’ Yayında

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği gençliğe yönelik yenilikçi projeler üretmeye devam ediyor. Akıllı ve dijital vakıfçılık vizyonu ile hareket eden TÜGVA Bulancak yöneticileri son olarak gençliğin özgürce yazı yazabilecekleri TB Blog’u kurdu.

Gençleri yazmaya, kendilerini özgürce ifade etmeye davet eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Kendini ifade eden, özgürce yazabilen, duygularını kaleme alabilen bir gençlik için TB Blog’u kurduk. Maalesef günümüz sosyal medya mecraları, bizleri 280 karaktere mahkûm ediyor. Günümüz gençliği artık neredeyse cümle kuramaz duruma geldi. Bu duruma farkındalık kazandırmak için bir proje hazırladık. Gençliğe yazabilecekleri, düşüncelerini ifade edebilecekleri günlük vari, düşünce dünyalarını kaleme dökebilecekleri, gönülden dökülmüş yazıları okuyabilecekleri, canlı, yaşayan bir internet blog sayfası açmak istedik” dedi

Göktekin, “Düşünen, Okuyan, Yazan Bir Gençlik Hayalimiz Var”

Gençlerin aslında imkân verildiğinde neler yapabileceğini söyleyen Göktekin, “Bizler, okuyan, düşünen, yazan nitelikli bir gençlik arzuluyoruz. Aslında gençlerimizde çok ciddi cevherler var, aslında gençlerin çoğu günlük tutuyor, bir yerlere bir şeyler yazabiliyor. Ancak sosyal mecralarda maalesef kısıtlı karakterlere mahkûm bırakılıyor. Bu duygu ve düşüncelerle gençlerimizi kendi yazı alanlarında yazmaya, yazarlık yapmaya davet ediyoruz. Yazmaya ve okumaya meraklı gençliğimizi http://blog.tugvabulancak.org adlı TB Blok sayfamıza bekliyoruz” dedi.

TÜGVA Bulancak Medya ve İletişim Ofisi tarafından yapılan duyuruda, TB Blog yazarı olmak isteyen gençler blog.tugvabulancak.org adlı internet sayfasından başvuru yapabileceklerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım