Giresun Haberleri

Genel Müdür Emre Topoğlu Gençlerle Buluştu

0

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Giresun Gençlik Merkezi’nde Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu gençlerle bir araya geldi.

Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu “Giresun il merkezinde yaşayan gençlerimiz uzun yıllar böylesine büyük ve çok fonksiyonlu bir gençlik merkezine kavuşmak için bekledi. Bizler de Giresunlu gençlerimizin ilgisini çekecek,   gençlerimize her daim ev sahipliği yapacak, Giresun Gençlik Merkezimizi genç kardeşlerimizin cazibe merkezi haline getirmeye çalışacağız. ”dedi

Gençlerin hayal kurması, hayallerinin peşinde koşması gerektiğini, Gençlik Merkezilerinin de  bu düşüncelere katkı sağlayacağını  ifade eden Genel Müdür Emre Topoğlu “Suriye Gençlik Merkezlerinde yapılan etkinlikte Suriyeli bir annenin  “Türkiye  İslam’ın son kalesi olarak biliniyor,  ancak Türkiye İnsanlığın  son kalesi oldu.” ifadesinin  çok değerli olduğunu vurguladı.  Bizler de sorumluluğumuzun bilincinde hareket ederek, gönüllere dokunacağız, gönülleri fetih edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Sohbeti ile gençlerin gönlüne taht kuran Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu’nun İzi Kalır ve Pencere Kenarı adlı 2 farklı kitabının ve çok sayıda akademik çalışmalarının olduğu ifade edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım