Giresun Haberleri

Giresun Belediyesi, Önce İnsan Sağlığı Diyor

0

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, her fırsatta konteyner yıkama ve dezenfekte çalışması gerçekleştiriyor. Oluşabilecek kötü kokulara ve çevre sağlığına karşı tehlikeleri ortadan kaldırmak için müdürlüğe bağlı ekipler, şehir genelinde konteynerleri hem yıkıyor hem de özel solüsyonlarla konteynerleri dezenfekte ediyor. Özel tasarım kamyonun içinde gerçekleştirilen bu işlemle konteynerler sıcak su ile yıkanıyor. Kullanılan solüsyonların ise doğaya herhangi bir zarar vermediği ifade edildi.

“Daha temiz bir Giresun için çalışıyoruz” diyen Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Program dahilinde konteyner yıkama ve dezenfekte çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızı yıl boyunca belli sıklıklarla yürüterek, halkımızın sağlığını ön planda tutuyoruz. Giresun Belediyesi olarak her zaman şehrimizin pırıl pırıl olması ve kötü kokulardan uzak kalması için en güzel ve en sağlıklı hizmeti sunmaya çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım