Giresun Haberleri

Giresun’da Asfalt Çalışmaları Sürüyor

0

Giresun Belediyesi, şehrimizde ulaşım kalitesinin artması adına Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun talimatı ve Fen İşleri Müdürlüğü’nün koordinesiyle asfalt atağını sürdürüyor.

Bu kapsamda, Cumhuriyet Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gedikkaya Mahallesi Romancı Güzide Sabri Sokak ve Hacıhüseyin Mahallesi Atatürk Bulvarında asfalt çalışması gerçekleştiriliyor.

Cumhuriyet Mahallesi’nde yapılan geniş kapsamlı asfalt serim çalışmasını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, halkımızın ulaşım konusundaki yaralarına merhem olmaya devam ettiklerini belirterek: “Şehrimizde vatandaşlarımızın daha rahat ve konforlu ulaşımı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Giresun’umuza yakışmayan her türlü kusuru ve eksikliği tespit edip anında düzeltme yoluna gidiyoruz. Bugün Cumhuriyet Mahallemizde yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Modern bir görünüme kavuşturduğumuz asfalt yolumuz şehrimize ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım