Giresun Haberleri

Giresun’da Dolu Dolu Bir Bayram Yaşandı

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her bayram olduğu gibi bu bayramda da sahadaydı. Bayram namazını Hacımiktad Camiinde çok sayıda vatandaşlarla birlikte eda ederek, tüm İslam âlemi için dua eden Başkan Şenlikoğlu, namazın ardından vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Giresun Valiliği, Giresun Belediyesi ve AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programlarına katılan Şenlikoğlu, daha sonra şehrimizde yaşayan depremden etkilenen aileler, şehir mezarlığı, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü personellerini de ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Ramazan Bayramı’nın tüm dünyaya birlik, beraberlik, barış, huzur, bolluk ve bereket getirmesi dileğinde bulundu.

Şenlikoğlu, günün her saati görev başında olan personelleri ile bir araya gelip sohbet ederek, “24 saat görevinizin başında fedakârca çalıştığınız için teşekkür ediyorum. Görevlerinizi ifa ederken Giresun halkının huzuru ve refahının önceliğimiz olduğunu unutmayalım.” dedi.

Deprem nedeniyle şehrimize gelen depremzede aileleri de ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu, bir kez daha kendilerine geçmiş olsun dileklerini ileterek bayramlarını tebrik etti. Şenlikoğlu: “Bugün buruk geçirdiğimiz Ramazan Bayramımızın ilk günü ve bu sene 6 Şubat depremlerinde yitirdiğimiz canların acısı sebebiyle Ramazan Bayramı’nı buruk yaşıyoruz. Bayramımız buruk geçse de birlik ve beraberlik içinde yaralarımızı saracağız.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım