Giresun Haberleri

Giresunlu İdareciler İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla Görüştü

0

AK Parti Giresun Milletvekilleri Kadir Aydın, Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk; Giresun Valisi Enver Ünlü, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, ilçe ve belde belediye başkanları ile birlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettiler.

Giresun ile ilgili genel değerlendirmeyle birlikte ilimizde devam eden ve yapılması planlanan çalışmaları ele aldıklarını ifade eden Milletvekili Kadir Aydın; “Memleket sevdası ile milletimizin hizmetkârları olarak daha güzel bir Giresun için çalışmaya devam ediyoruz. Sayın Bakanımızın memleketimizin her karışına ve milletimizin her ferdine duyduğu aşka hep birlikte şahitlik ediyoruz. Görele ve Piraziz hükümet konağı yapımları başta olmak üzere ilimize yapılacak yatırımları değerlendirme imkânı bulduk. Sayın Valimiz ve Belediye Başkanlarımızda, Sayın Bakanımızla birebir görüşme fırsatı bularak vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını kendilerine aktarmışlardır. Görev süresince gerek idari işlerde gerekse hizmet noktasında şehrimizin kalkınmasında her daim bizlere yardımcı olan Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’ya şükranlarımızı sunuyoruz. Görüşmemizde sayın bakanımızın ilimizin sorunları ve çözüm yolları konusunda hem kendi Bakanlığı hem de diğer bakanlıklardaki konuları gündemine alması ve yakinen takip etmesi bizleri mutlu etmiştir.

Sayın Bakanımız da “Giresun benim için önemlidir ve Giresunlu kardeşlerimizi hemşerimiz olarak görmekteyiz. Özel idare başta olmak üzere Giresun’la ilgili her konuda elimizi taşın altına koymaktan asla çekinmeyiz. Dahası bölge insanına fayda ve katkı sunmak borcumuzdur.” diyerek bizleri memnun etmiştir. Giresun’umuz için gerçekleştirmiş olduğumuz faydalı toplantıda nazik misafirperverliği için kendilerine teşekkür ediyor, görüşmemizin ilimiz ve hemşerilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım