Giresun Haberleri

Giresun’umuzu Simgeleyen Görsel Beğenildi

0

Giresun Belediyesi tarafından şehrin görselliğine renk katacak çok güzel bir çalışma daha yapılarak Gemiler Çekeği Mevkiinde bulunan Botanik Parka kiraz ve çotanak logolu ‘Giresun’ tabelası konuldu. Kullanımı Belediyeye geçen tesiste deniz tarafına yerleştirilen büyük boyutlardaki tabela vatandaşlardan tam not aldı.

Yapılan çalışmada Karadeniz’in tek adası olan Giresun adasının da objektiflerde yer alması ayrıca dikkat çekti. Küçük büyük herkes tarafından beğenilen görsel önünde vatandaşlar sık sık hatıra fotoğrafı çektiler.

Belediye yetkilileri, şehrin girişine ‘Kirazın anavatanı fındığın başkenti Giresun’a hoşgeldiniz’ şehrin çıkışına ‘Kirazın anavatanı fındığın başkenti Giresun’dan güle güle’ Kale’nin doğu ve batı yakasına ‘Giresun’ tabelaları konulacağını, ayrıca şehirde belirlenen bazı noktalara da Giresun’u simgeleyen, yerli ve yabancı misafirlere hitap eden tabelalar konulmasına devam edileceğini kaydettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım