Giresun Haberleri

GİRMEP; Cumhuriyete Sahip Çıkalım

0

Kısa adı GİRMEP olan Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Balcıoğlu mesajında “Giresun Medya Platformu, Giresun’a gönül veren medya mensuplarının bir araya geldiği Giresun’un güçlü bir medya temsilcisi olarak, olması gereken noktadan daha ileri bir çizgide misyonu ve vizyonu olan bir platform olmuştur.

Giresun’un her alanda marka şehir olması kadar, marka şehir olarak öncülüğünün devam etmesi için STK’lar ile birlikte şehrimizin ve bölgemizin kalkınmasında Giresun Medya Platformu önemli bir misyon üstlenmiştir.

Giresun tanıtım günlerinde, Afyon Giresunlular Şehitliği ve Haymana Şehitliği anma törenleri ile diğer etkinlik, toplantı, projeler ve diğer önemli gelişmelerde Giresun Medya Platformu gündemin içinde olmuş, iletişim alanında köprü vazifesi görevini de yaparak kamuoyunu bilgilendirmiştir

Kısacası, Cumhuriyet halkın yönetimidir, “medya da halkın sesidir”.

Egemenlik, kayıtsız şartsız milletindir. Cumhuriyetin kıymetini bilmek gerek. Tüm şehitlerimiz ve gazilerimiz Cumhuriyet için, bayrak için, vatan için, toprak için canlarını esirgemeyen ecdadımıza borcumuz var. Ruhları şad, mekânları cennet olsun. Yapmamız gereken Cumhuriyete sahip çıkmaktır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım