Giresun Haberleri

Hayallerimiz Gerçeklemeye Devam Ediyor

0

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Eğribel Tünelinin açılışı dolayısıyla bir açıklama yaptı. Tatlı açıklamasında “Giresun’u Sivas, Erzincan, GAP Bölgesi, Akdeniz ve Mersin Limanına bağlayacak Eğribel Tünelinde ilk tüp fiilen trafiğe açıldı. Bir kez daha hayal denilen projeleri gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Yoğun kış aylarında Eğribel geçidindeki zorlu kış şartlarında vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için geçişlere izin verilen tünelin aydınlatması bitip diğer tüpteki beton kaplama işleri tamamlanınca resmî açılış Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılacağını iletti. Şimdiden İlimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Kenan Tatlı, “AK Parti İl Başkanlığımız ve milletvekillerimizle birlikte her aşamasını yakinen takip ettiğimiz çalışmada, başta Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ulaştırma Bakanlığı ve Başbakanlığı döneminde tünelin projelendirilmesi ve yapımı için özel bir gayret gösteren Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk ve geçmiş dönem milletvekillerimiz ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım