Giresun Haberleri

Hiç Tartışmasız HDP Kapatılmalı!

0

Bu konuda Sayın Bahçeli’ye sonuna kadar katılıyorum. HDP açıkça terörün sivil yapısıdır, her meselede gayri millidir. Vekil maaşlarına zam dışında Meclis’te hiçbir konuda ittifak yaptığı görülmemiştir. Bu kördüğüm çözülmelidir. Neymiş efendim parti kapatmak çare değilmiş başka parti kuruyorlarmış.  E o zaman hırsızları, katilleri de hapse atmayın nasıl olsa çıkınca yine yapıyorlar. Onlar kuracak, adam gibi siyaset yaparlarsa baş göz üstüne, puştluk yaparlarsa vuracaksın kilidi. Sen dağa vatan evlatlarını göndereceksin ölmeye, ertesi günü Apo propagandası yapsın diye terör partisinin hesabına milyonlarca para göndereceksin, sen teröristin pis bedenini parça parça edeceğiz diye milletin gazını alırken Mecliste vekil olan karı bir gün gidip teröristle el ele poz verecek,  ertesi günü Meclis’te oturum yönetecek.

Lafı eveleyip gevelemeye gerek yok. Direkt yazacağım. HDP’nin kapatılmaması AKP’nin işine geliyor. Nasıl mı?

Bölgede iki siyasi parti var.

Devlet imkânları ile siyaset yapan AKP, terör desteği ile saha realitesinin sonucu HDP…

  1. HDP Seçimlerde baraj altında kalırsa AKP ne kadar vekil varsa bedavadan bu oyaların üstüne yatıyor
  2. HDP barajı aşarsa kayyumlar kanalı ile yine AKP iktidar oluyor
  3. HDP kapatılmadığı için uluslararası baskıdan kurtulmuş oluyoruz
  4. Canımız sıkıldıkça,  kafamız bozuldukça elimizin altında şamar atacağımız muhatap buluyoruz.
  5. Konjonktür gereği bazen Apo ..ine muhtaç olursak HDP’li ya..akları İmralı’ya gönderiyoruz (ki zavallılar için hacı olmak gibi bir ayrıcalık bu durum )

Velhasıl bu HDP’nin kapatılması bizim AKP’mizin pek istediği bir durum değil. Delikanlı vekil Özlem ablamız falan filan cart curt diye bir şeyler yumurtladı mecliste.  Gerçi bizim tayfanın ikna edilmek gibi bir derdi yok.

Delikanlı soylu kükredi ya bize yeter.

Ver coşkuyu…

Evet, bu bir sitemdir. Ben kurulduğu günden bu yana AKP’liyim, bugün de.

Ama bitsin artık bu ikiyüzlülük. Ya benim kınalı kuzularımı dağdan çekin ya da bu pislik yuvasını kapatın. Bizim canımız yanıyor, sizin siyasi hesaplarınızın canı cehenneme.

MHP, AKP’nin kulağından çeke çeke “milli” bir çizgiye getirmeye çalışıyor. 15 Temmuz’dan bu yana aklı başından giden AKP’ye yol ve istikamet çiziyor,

İyi ki de çiziyor.

Devlet Bahçeli’ye katılıyorum HDP kapatılmalı.  AKP’nin işine gelmese de.

PKK’ya direkt ya da dolaylı kim destek oluyorsa kökü taaa dibinden kazınmalı.

Kürt kardeşlerimin sorunlarını “milli güçler”, partiler dert edinmeli, bu yavşakların elinden benim milletimin en önemli parçası olan Kürt halkını kurtarmalı. MHP ve diğer milli partiler bir an önce en güçlü şekilde HDP’nin cirit attığı bölgelerde siyaset yapmalı.

*Mücahit Kaymakçı 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım