Giresun Haberleri

İlk Kez Doğum Günü Kutladılar

0

Giresun Belediyesi tarafından okullarında daha önce hiç doğum günü kutlamamış çocuklara doğum günü sürprizi yapılıyor. Eğitime ve öğrencilere her konuda destek olan Giresun Belediyesi, bu kez öğrencilerin doğum günü sevincine ortak oluyor.

Bu kapsamda, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün organize ettiği programla birlikte Giresun Özel Eğitim Okulunda öğrenim gören 2 öğrencinin doğum günü okulda kutlandı.

Okulda doğum günü hazırlıkları tamamlandığında belediye yetkilileri, öğretmenleri ve öğrenciler kutlamayı başlatarak öğrencilere sürpriz yaptılar ve doğum günü pastası hep birlikte kesildi. Doğum günleri kutlanan çocukların sevinci ise görülmeye değerdi.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, şehir genelinde belirlenecek okul ve öğrencilere okul dönemi içerisinde her ay doğum günü kutlaması yapacaklarını belirterek: “Geleceğimizin umudu çocuklarımızın yüzlerinde küçük bir tebessüm oluşturabilmek adına yavrularımızın doğum gününü kutladık. Yavrularımızın yüzü güldükçe bizim de yüzümüz gülüyor.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım