Giresun Haberleri

İmza Gününe Her Kesimden Yoğun Katılım

0

Batlama Platformu Başkanı Mali Müşavir İbrahim İlyasoğlu, kaleme aldığı “Giresun Kültür ve Efsaneler İzindeki Ben” adlı kitabı için dün Can Akengin Sanat Galerisinde imza günü düzenledi.

Sabah saatlerinde başlanan imza gününe yazarın dostları, arkadaşları, meslektaşları ve siyaset ve bürokrasi dünyasından yüzlerce kişi kitap alarak ve yazarına imzalatarak katkı verdi. İbrahim İlyasoğlu, 62 yıllık hayatına sığdırdıklarını anlattığı kitabında Giresun kültür ve yaşantısını gözler önüne sererken yaptıklarını ve yapamadıklarını içtenlikle anlattı. Yazar ayrıca Giresun’un sözlü efsanelerini de kaleme aldı.

İmza gününe katılan Giresun Kent Konseyi Eski Başkanı Uğur Karaibrahimoğlu, Ankara Giresunlular Platformu Başkanı Ahmet Temur, Yazar Murat Akyol, Sanatçı Ayşe Karaçam ile Yazar Seyfullah Çiçek duygu ve düşüncelerini anlatarak yazara Giresun Kültürüne yaptığı katkı için teşekkür ettiler.

İmza gününe CHP Giresun İl Başkanı Fikri Bilge, Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdullah Bektaş, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Osman Öden, İl Genel Meclisi Üyesi Fuat Yurt, Giresun SMMMO Başkanı Azmi Bük, Giresun Medya Platformu Başkanı İbrahim Balcıoğlu, Giresun Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir, Görele Yazarlar ve Şairler Derneği Başkanı Nihat Öztürk gibi seçkin davetliler ve ziyaretçiler katıldı.

Haber: İbrahim Balcıoğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım