Giresun Haberleri

Kaymakam Karataş Askerlere Plaket Verdi

0

Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Oğuzhan Özturan,  Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Kenan Altun görev değişikliği olan askerlere plaket verdi.

Doğankent Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş, tayin dönemi nedeni ile Doğankent’ten tayini çıkarak ayrılacak olan askerlere plaket ve belge verdi. Tayini çıkarak ilçeden ayrılacak olanlar adını bir konuşma yapan Jandarma Astsubay Adem Gök “Göreve burada başladım. Komutanlarımın tecrübelerinden faydalandım, benden yardımlarını esirgemeyen tüm komutan ve arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Jandarma Astsubay Çavuş Kamil Çelebi ise “Huzurlu, rahat ve mutlu olarak uzun yıllar görev yaptığım askeriyeden emekli oluyorum. Sivil hayatta sizleri unutmayacağım, buradan güzel anılarla ayrılıyorum” dedi.

Doğankent Jandarma komutanı Oğuzhan Özturan “Nerede çalıştığınız değil, kimlerle çalıştığınız önemli. Yeni görev yerlerine gidecek arkadaşlarıma başarılar dilerim” dedi. Emniyet Amiri Komiser yardımcısı Kenan Altun ise “Sizlere ve ailelerinize yeni yerlerinizde mutluluk ve sağlıklı günler dilerken burada bir eviniz ve arkadaşlarınız olduğunuzu unutmayın” dedi.

Kaymakam Tuncay Karataş yapmış olduğu konuşmada, “İlçemizde görev yaptığınız için sizlere teşekkür ederim. Aile, vatan ve bayrak için görev yapmaktayız. Sizlerin elinizden gelenin en iyisini yapacağınızdan hiç şüphem yok. Görevde yükseldikçe alçak gönüllü olarak şefkatli olun. Yeni görev yerinizde hepinize mutluluklar dilerim” dedi.

Konuşmaların ardından yurt içinde tayinleri çıkan 6 askere plaket ve başarı belgeleri, Kaymakam Tuncay Karataş, Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Kenan Altun, Gazi Yavuz Gündoğdu, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Oğuzhan Özturan ve Jandarma Karakol Komutanı Jandarma Astsubay Kemal Bodur tarafından verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım