Giresun Haberleri

Kaymakam Karataş, Şehit Annelerini Ziyaret Etti

Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş Anneler Günü dolayısıyla ilçe ve köylerindeki şehit annelerini ziyaret ederek hediyeler verdi.

0

Cumhurbaşkanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından 100 yaşının üstünde olan şehit annelerinin ziyaret edilmesi genelgesi doğrultusunda Doğankent ilçesinde bahse konu şehit annesi olmadığı için, 1980 yılında Tunceli ilinde şehit olan Kozköy Köyü şehitlerimiz Jandarma Üst Teğmen Mehmet Alim’in annesi ile 1987 yılında Tunceli’de şehit olan Jandarma Çavuş Mehmet Durkaya’nın annesi ziyaret edildi. Daha sonra Mardin’de şehit olan Çatak Köyü’nden 2002 yılında jandarma er Ali Topar’ın annesini ziyaret eden Karataş, sohbetlerde bulunup istek ve taleplerini sordu. Şehit annelerinin anneler gününü kutlayan Tuncay Karataş, ayrıca bölgede ikamet eden kadınların da anneler gününü kutladı, vatandaşlarla sohbetlerde bulundu.

Anneler günü ziyaretlerine; İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Oğuzhan Özturan ve İlçe Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Kenan Altun da katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım