Giresun Haberleri

Kaymakamdan Müftülük Personeline Başarı Belgesi

0

Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan ilçede görev yapan müftülük personeline başarı belgesiyle ödüllendirdi. Alucra Müftülüğünden yapılan açıklamada; “İlçe Kaymakamımız değerlendirmesinde görev yaptığınız süre içerisinde bağlı bulunduğunuz kurumda iş ve işlemlerin etkin, düzenli ve süratli bir şekilde yürütülüp takip edilmesi; hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve uhdenize verilen diğer görevlerin yerine getirilmesi hususunda gösterdiğiniz; üstün gayret ve titizliğiniz nedeniyle Alucra Kaymakamı Hasan Hüseyin Uzan tarafından taltif edilmiştir” buyurdular.

İlçe Müftüsü Yahya Balcı başarı belgelerini sahiplerine teslim ederek personellerine bu zorlu pandemi sürecinde göstermiş oldukları üstün gayret ve başarılar gibi bundan sonrada vatandaşlarımızın manevi huzurunu tesis edecek şekilde görevlerine sıkıca sarılarak kurum prensiplerine ve değerlerimize bağlı olarak görev yapacağınıza eminim şeklindeki açıklamalarıyla müftülük personellerine teşekkürlerini iletti.

Alucrahaber.com / Kadir Bekiroğlu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım