Giresun Haberleri

Keşap Turizm Fakültesi İle İlgili Müjdeli Haber

0

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür Keşap için Ankara temaslarını sürdürüyor. Başkan Emür, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş ve Giresun Milletvekillerini ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde yanan Turizm Fakültesi ile ilgili neler yapılacağını konuştu.

Başkan Emür ‘’ Milletvekillerimiz Sayın Cemal Öztürk, Sayın Kadir Aydın, Sayın Sabri Öztürk, Giresun Üniversitesi Rektörümüz Sayın Yılmaz Can ve bizimde takiplerimiz sonucu Turizm Fakültemizin acilen yapılması için 16,5 milyon TL’lik ödenek çıkarılmış olup tez zamanda inşaatına başlanılarak en kısa zamanda bitirilecek. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Milletvekilimiz Sayın Kadir Aydın ile birlikte Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız İhsan Selim Baydaş’ı ziyaret ettik. Gençlik Merkezi ve Spor Kompleksimize ek ödenek çıkarılması ve ilçemize Yeni KYK Öğrenci Yurdu yapılması ile ilgili istişarelerde bulunduk. Bakan yardımcımız ve sayın vekilimize ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.’’ dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım