Giresun Haberleri

Keşap’ta Bayramlaşmaya Yoğun İlgi

0

Keşap Belediyesinde yapılan bayramlaşmaya halk yoğun ilgi gösterdi. Geleneksel olarak Keşap Belediyesi tarafından düzenlenen, Keşaplıların bayram sevincini ve coşkusunu paylaştığı bayramlaşma töreni bayramın ilk günü belediye hizmet binasında yapıldı.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür; bayramlar; dargınların barıştığı, dayanışma ve kardeşlik duygularının yaşandığı, bizi bir birimize yaklaştıran müstesna günledir. Bayramlar kucaklaşmadır, sevgidir, kaynaşmadır, dayanışmadır. Bu hasretleri en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz diyerek açıklamasını şöyle sürdürdü “Keşap Kaymakamımız Yunus Emre Altıner, ilçemizin kamu kurum ve kuruluşları ile hemşerilerimizin yoğun katılımlarıyla belediyemizde toplu bayramlaşma merasimi bu bayramda da vatandaşlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Cenabı Allaha şükürler olsun ki bizlere bir bayramı daha hep birlikte geçirmeyi nasip etti. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda büyük bir katılımla bayramımızı kutladık. Bayramlaşma programında bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, bu vesile ile tüm hemşerilerimizin bayramını tekrar tebrik ederim. Rabbim nice bayramlara ulaştırmasını nasip etsin” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım