Giresun Haberleri

Köy ve Mahalle Muhtarları İle DSİ Toplantıda Buluştu

0

AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Trabzon DSİ 22.Bölge Müdürü Cengiz Han Kılıçaslan, Bölge Müdür Yardımcısı Deniz Kenanoğlu, Barajlar ve HES Şube Müdürü Dr. Yasemin Bayram, Proje ve İnşaat Şube Müdürü Hüseyin Kuduban, Havza Yönetimi Şube Müdürü İlyas Erdoğan, Giresun 226. Şube Müdürü Ogün Şükrü Turan, Ak Parti Şebinkarahisar İlçe Başkanı Nejat Okuyar, Şebinkarahisar Belediye Başkan Vekili Kamile Portakal ve Şebinkarahisar köy ve mahalle muhtarlarının katılımlarıyla değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdiler.

Toplantı sonunda gazetecilerle bir araya gelen Kenan Tatlı; bu gibi toplantıların ilçelerimiz için çok önemli olduklarını, muhtarlarımız ilçe ve köylerindeki sıkıntıları daha rahat dile getirip, kurumlarla arasında köprü olmaya çalıştıklarını belirtti. Yönetim anlayışı olarak tüm ilçelerde beldelerde ve köylerde aynı anlayışa sahip olduklarını vurgulayan Tatlı, bütün ilçelerimizin köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek önce sorunlarını dinlediklerini ve sonra kurumlarla bir araya getirip problemleri çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım