Giresun Haberleri

Millet Bahçesi Yenileniyor

0

Giresun Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü parkların bakım ve onarımını gerçekleştirerek vatandaşın kullanımına sunuyor.

Park, bahçeler, mesire alanları ve tüm yeşil alanlarda vatandaşların talepleri doğrultusunda yapılan çalışmalar ile eksikliklere anında müdahale eden ekipler, yeşil alanların her zaman yeni ve modern bir görüntüde kalmasını sağlıyor.

Bu kapsamda, şehrimizin en eski ve en beğenilen parkları arasında yer alan eski valilik yanındaki millet bahçesinde geniş kapsamlı bir yenileme çalışması yürütülüyor. Ekipler tarafından, park adeta baştan sona yenileniyor. Diğer yandan fındık pazarı mevkiinde bulunan fındık heykelinin oturma grubu da yenilendi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, millet bahçesinin şehrimiz için özel bir değer olduğunu belirterek, başlatılan çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte parkın çok daha güzel ve modern bir görünüme kavuşacağını bildirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım