Giresun Haberleri

Milletvekili Cemal Öztürk, Esnaf Ziyaretlerini İhmal Etmiyor

0

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun merkez ve ilçelerde esnaf ziyaretinde bulundu. Dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçildiğini hatırlatan Öztürk, esnaf ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Devlet, millet el ele vererek inşallah bu zor günleri atlatacağız. Salgın sürecinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımız, esnaflarımız oldu. Ancak devletimiz tüm imkânlarını seferber ederek, bu zor zamanlarda hem vatandaşlarımızın hem de iş dünyamızın yanında olduğunu göstermiştir. ‘Devlet millet için vardır’ anlayışı ile hareket ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da vatandaşımızın, esnafımızın, çiftçimizin yanında olmaya, tüm kesimlere destek vermeye devam edeceğiz. Millet olarak inşallah bu sıkıntılı salgın döneminin üstesinden geleceğiz, ekonomimizi ve üretimimizi daha da güçlendireceğiz” dedi.

Öztürk, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Esnafımız başımızın tacıdır. AK Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz. Hemşerilerimiz günün her saatinde hangi konuda olursa olsun sorunlarına çözüm üretmemiz için bizimle görüşebilirler. Vatandaşlarımızın huzur ve rahatı için çalışıyoruz”

Milletvekili Öztürk’e, ziyaretlerde AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer ve partililer eşlik etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım