Giresun Haberleri

Milletvekili Cemal Öztürk, Üniversite Rektörüyle Görüştü

0

Giresun Milletvekili ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Delegasyonu Başkanı Cemal Öztürk, Üniversitemizi ziyaret ederek, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can ile görüştü.

Üniversite Güre Yerleşkesi’nde yapılan görüşmenin ardından, Milletvekili Cemal Öztürk, Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can ile birlikte, bu yerleşkede devam eden inşaat alanları gezdi.

Milletvekili Öztürk’e, yerleşke içerisinde devam eden yeşil alan, sosyal alan, yemekhane ve kantin gibi birimlere ait inşaat çalışmaları hakkında bilgi verildi. Yapımı tamamlanma aşamasında olan Spor Bilimleri Fakültesi ve fakülte yolu için kamulaştırılması gereken alan hakkında da bilgilendirilen Milletvekili Öztürk, üniversitenin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında her zaman ellerinden geleni yaptıklarını, bundan sonra da yapacaklarını, üniversitenin her daim yanında olduklarını belirtti.

Rektör Prof. Dr. Yılmaz Can, Milletvekili Cemal Öztürk’e, üniversitenin sorunlarına karşı gösterdiği duyarlılığa ve yaptığı katkılara teşekkür ederek, üniversitenin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında verdikleri desteğin çok önemli olduğunu, bu desteği almaya devam etmek istediklerini, şu an itibariyle yapılan çalışmaların çok zor bir dönemden geçilmesine rağmen, bu tür katkılarla hızlandığını dile getirdi.

Milletvekili Cemal Öztürk’ün ziyaretinde, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hüseyin Peker ve Prof. Dr. Güven Özdem de hazır bulundular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım