Giresun Haberleri

Milletvekili Kadir Aydın Hemşerilerinin Bayramını Kutladı

0

Ak Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Aydın yayınladığı mesajında “Halis niyetlerimizin Yüce Allah katında kabul olması temennisiyle, tüm Giresunlu hemşerilerimin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Bizleri bir Kurban Bayramına daha kavuşturan Rabbimize sonsuz şükürler olsun.

Kurban Bayramı, rahmet ve bereketiyle sıkıntılarımızdan kurtuluşumuza vesiledir. Karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği bu bayramda; insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlere vesile olmasını diliyorum. Milletimizin manevi olgunluğuyla bayramlarımız; birlik olma şuuruna ermenin, ortak değerlerimizi güçlendirmenin ve aramızdaki bağları geliştirmenin temel sağlayıcısıdır. Elbette ki bu bayramda kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için; maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek tüm insanlığı etkisi altına alan Koronavirüs salgınını es geçmemeliyiz. Yeni normal düzenle birlikte salgınla mücadelede özenle ve dikkatle ulaştığımız seviyeyi muhafaza etmek hepimizin borcudur. Araçlarıyla yollara çıkan hemşerilerimizin dikkatli olmalarını, hız sınırı ve emniyet kemeri gibi trafik kurallarına azami düzeyde uymalarını istirham ediyorum. Kurbanlarımızın Allah katında makbul olması, aziz milletimizin ve ülkemizin her alanda ferahlığa kavuşmasına vesiledir. Bu duygularla, mübarek Kurban Bayramının coşkusunu ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle; bayramın İslam Alemiyle birlikte tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım