Giresun Haberleri

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Giresun’a Geldi.

0

28 Eylül 2020 tarihinde Giresun ziyareti gerçekleştiren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 25 günlük aranın ardından yeniden Giresun’a gelerek, bakanlığının projesi olan öğrencilere yönelik tablet dağıtım törenini Giresun’dan başlattı.

Ordu – Giresun Havaalanı’nda Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun da yer aldığı heyet tarafından karşılanan Bakan Selçuk, daha sonra TMSF’nin katkısıyla birlikte tablet bilgisayarların okul yönetimine teslimatının yapıldığı Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı Bölge Okulu’na giderek öğrencilerle buluştu.

Bakan Ziya Selçuk, Hacımiktad Camii’nde Cuma namazını kıldıktan sonra, AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek partililerle bir araya geldi.

Bakan Selçuk, ardından ise Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halis Demir Konferans Salonu’nda ‘Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları’ programına katıldıktan sonra Ankara’ya hareket etti.

Bakan Selçuk’un programının tamamına eşlik eden Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Giresun ziyareti için ve tablet dağıtım programını Giresun’dan başlattığı için Bakan Selçuk’a teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım