Giresun Haberleri

Olağanüstü Genel Kurul Haftaya Kaldı

0

Dün yapılması gereken Giresunspor Olağanüstü Genel Kurulu çoğunluk sağlanamadığı için haftaya bugün yapılacak. Toplantıya gelenlerin yeterli çoğunluğun sağlanamadığı nedeniyle tutulan tutanak sonrası gelenler de toplantı mahallinden ayrıldılar.

Konuyla ilgili olarak Giresunspor Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Kulübümüzün 18 Şubat 2023 Cumartesi günü yapılan 391 üyeden 21’inin katıldığı Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, çoğunluk sağlanamadığı için 25 Şubat 2023 Cumartesi gününe ertelenmiştir.

Ertelenen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 25 Şubat 2023 Cumartesi günü aynı yer ve saatte çoğunluğa bakılmaksızın gerçekleşecektir. Genel kurul üyelerimizin bilgisine sunarız.” denildi.

Yönetimin değişmesi amacıyla yapılan olağanüstü genel kurul için şimdiye kadar kimsenin başkan adaylığını açıklamaması da spor çevrelerinde manidar karşılandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım