Giresun Haberleri

Onlara Birlikte Tekrar Ulaşalım

İHH, başta Türkiye olmak üzere savaş ve kriz bölgelerinde...

0

İHH iyilik kervanı her yıl olduğu gibi bu Ramazan da ülkemiz ve dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyaç sahipleri için hazırlanıyor. Siz de zekatlarınızı bu iyilik kervanına katabilirsiniz.

 Dünyada 7 insandan 1’i açlık sınırının altında

Yeryüzünde 815 milyon insanın açlıkla mücadele ettiğini biliyor muydunuz? Yeni dünyanın ürettiği imkanlar ve büyük iddialar Afrika’nın hiçbir köşesine refah götüremedi. Zekat bağışlarınızla bu büyük dertlerin önüne geçebilirsiniz.

İHH, kuruluşundan bugüne zekatlarınız sayesinde dünyanın 120 ülke ve bölgesinde milyonlarca insana yardım götürüyor. İHH ekipleri, muhacir kamplarında ömür süren, savaşların mağdur ettiği çaresiz insanlarla, ocaklarında bir kap yemek pişirmek için uğraşan kardeşlerimizle bir araya gelerek onlara selamınızı ve yardımlarınızı birebir elden ulaştırıyor.

Daha yaşanılabilir bir dünya imkanı sunan zekat ve sadaka ibadeti, Müslümanların insanlık için açtığı iyilik kapısının anahtarı hükmünde. Bu anahtarla siz de hayrın kapısını aralayabilir, dünya üzerinde yaşanan bu trajedinin son bulması için katkınızı sunabilirsiniz.

İHH’nın iyilik kervanı dünyanın farklı yerlerindeki mağdur ve muhtaç Müslümanlar için yola çıkıyor. Siz de zekatlarınızla bu iyilik kervanına katılın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım