Giresun Haberleri

Ot Biçme Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

0

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yabani çim ve ot biçme çalışmalarını şehrin dört bir tarafında sürdürüyor.

Park, bahçe ve çocuk oyun alanlarının yanı sıra bulvar, cadde, refüj ve yan bantlarda ot biçme çalışması yapılarak daha estetik bir görünüme kavuşturuluyor. Özenle gerçekleştirilen çalışmalarda, gerek halkın sağlığı, gerekse çevre düzenlemesi ön planla değerlendiriliyor. Her noktada çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri, halkın istek ve taleplerini de ön planda tutuyor.

Vatandaşların kullanımına açık alanlarda gerçekleştirilen yabani ot temizliği ve çim biçme çalışmaları ile yeşil alanlar ve kaldırımlar, daha estetik bir görünüme kavuşturuluyor.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü yetkilileri, bakımsız alanlarda vatandaşa zarar verebilecek haşerelerin daha kolay üreyebildiğini belirterek: “Halkımızın sağlığı ve çevre temizliğine özen gösteriyoruz.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım