Giresun Haberleri

Recep Yakar “Kılıçdaroğlu Yavuz Hızsız Misali”

0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, gizli ortağı HDP’yi kollamak için, “Şehitlerin Sorumlusu Tayyip Erdoğandır” açıklamalarına sert tepki gösteren Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, “Sayın Kılıçdaroğlu, yavuz hırsız misali açıklamalarıyla yine şaşırtmadı” dedi.

Başkan Yakar, “Sayın Kılıçdaroğlu terörle verilen mücadeleyi, başarıları ve sonuçlarını görmezden gelerek ve sadece hükümeti, Sayın Cumhurbaşkanımızı suçlayıcı açıklamalarda bulunarak yüzsüzlüğünü tamamen ele almıştır. HDP’yle işbirliği yapan ve son açıklamalarında sürekli HDP’yi kast ederek dostlarımızla kolkola yürümeye devam edeceğiz diyen, PKK’yı ağzına alamayan, yaptığı açıklamalarla adeta terörü destekleyen ve güçlendiren bir zihniyete sahip olan birinden başkası da beklenemezdi zaten. İşte Sayın Kılıçdaroğlu, bu açıklamaları bu zihniyetini kapatmak ve örtmek için yapmıştır. Bu zihniyeti herkes görecek ve Sayın Kılıçdaroğlu da bunun bedelini ödeyecektir.

Bu vesileyle teröre kurban verdiğimiz 13 şehidimize ve tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, terör örgütü pkk’yi, uzantılarını ve onlarla birlikte yürüyen, aynı zihniyetle hareket eden herkesi nefretle lanetliyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım