Giresun Haberleri

Şenlikoğlu, Her Fırsatta Can Dostlarıyla…

0

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, her fırsatta can dostlarımızla buluşuyor. Hayvan Barınağı ve Hayvanat Bahçesi’nde can dostlarımızı ziyaret eden Başkan Şenlikoğlu, yüzlerce hayvana bakım ve tedavinin uygulandığı, yaralanan ve sakat kalan hayvanların tedavilerinin yapıldığı barınakta yetkililerden bilgi aldı.

Barınağın kısa sürede daha modern ve hijyenik bir yapıya kavuştuğunu ifade eden Şenlikoğlu, “Her fırsatta ziyaret etmekten mutlu olduğum yerlerden biri de can dostlarımızın mekânı Hayvan Barınağımız. Onlar bizim için çok önemli ve bu sebeple onlara tüm imkânları sağlıyoruz. Röntgen cihazından tedavi ünitelerine kadar tüm ekipleri temin ettik. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren barınağımızla ilgili birçok yeniliği hayata geçirdik. Hayvanseverleri memnun edecek projeler üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Şenlikoğlu, barınakta bulunan hatıra bahçesinde ise bu topraklar için canlarını ortaya koymuş şehitlerimiz adına dikilen fidanları suladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım