Giresun Haberleri

Son Vaka Bitene Kadar; Denetim, Temizlik, Destek

0

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 Pandemisi nedeniyle ilk günden beri çalışmaya devam eden Keşap Belediyesi Covid-19 Birimi oluşturdu.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür “Koronavirüs insan hayatını tehdit etmeye başladığı ilk andan itibaren birçok başlık altında gerçekten fedakârca çalışma sergiledik. Gerek ilk başladığında gerek yasaklar sürecinde ve gerekse yasak sonrasında tedbiri ve mücadeleyi hiç aksatmadık. Kimse rehavete kapılmasın diye COVİD-19 Birimini oluşturduk. Vatandaşlarımız için mücadelemiz asla durmayacak. Bugüne kadar yaptıklarımızı artırarak devam edeceğiz.

İlçemizde kurallara uyulması noktasında denetimden asla taviz vermeyeceğiz. Sokakların, caddelerin, aktif kamu alanlarının dezenfektan ile temizliğine devam edeceğiz. Mümkün olan her yere dezenfektan yapılacak. Vatandaşımızdan gelen bütün taleplere anında cevap vermeye devam edeceğiz. Maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarılarımız, tedbirlerimiz ve desteğimiz sürecek. Bu virüs illeti vatandaşımızın yakasından düşene kadar ne gecemiz ne de gündüzümüz olacak. Bizler hemşerilerimiz için çalışamaya devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım