Giresun Haberleri

Sosyal Medyanın Gücünü Kullanmak İstiyoruz

0

Ajans SİS ve Mecra TV Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Tahmaz, ‘’Dijital yayıncılığın önemini vurgulayarak sosyal medyada hem hemşerileri, hem üyeleri ile bir araya gelmek, hem STK temsilcileri buluşmak ve hem de gündemi takip ederek Mecra TV olarak yayınlarımızı sürdüreceğiz’’ dedi

Giresun Federasyonu Başkan Yardımcısı Zafer Tahmaz; Giresun Federasyonu olarak yapacağımız yayınların heyecan verdiğini belirterek “Sosyal medyanın gücünün farkındayız.  Hemşerilerimiz, STK’lar ve özellikle gençler, habere ulaşmak, bölgemizde, dünyada ve ülkelerinde olup bitenleri anlamak ve bilgilenmek için bu mecrayı kullanıyorlar.

Kamuoyumuzun ve hemşerilerimizin takip ettikleri önemli konular ile alışkanlıklarını dikkate aldığımızda, yerel ve genel içeriği olan değerli konuklarımızla ve konular ile onları burada bir araya getirmenin önemli ve dikkate değer olduğunu biliyoruz.

İlk programda güzel bir ivme yakaladık, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş ve gazeteci Sadi Toygar’ı programda konuk ederek diğer konuklarımızla güzel bir program gerçekleştirdik. Bu nedenle Mecra TV kanalı üzerinde yayın yaparak, kurum, kuruluş, sivil toplum kuruluşları ve yerel medyamız ile işbirliği yapmanın doğru adım olduğunu düşünüyoruz.

Bu nedenle Mecra TV ve Ajans SİS ekibimizin değerli üyeleri Adem Tahmaz, Özge Işık, Ceren Tatlıdil ve Tunahan Kefal’e teşekkür ediyorum’’ dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım