Giresun Haberleri

Tirebolu Dernekler Federasyonu Açılışa Davet Ediyor

0

Tirebolu Dernekler Federasyonu, TİRDEF’in öncülüğünde yapılan Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan anıt mezar ve şehitlik açılış töreni için Giresun ve ilçe Belediyeleri ile Kaymakamlıklara ziyaretlerde bulunarak onları açılışa davet etti.

13 Eylül 2021 tarihinde Haymana’da açılışı yapılacak olan Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan Anıt Mezar ve Şehitliğin açılış törenine davet edilen başkan ve diğer yetkililer de törene katılacaklarını belirterek TİRDEF’e başarılar dilediler. Bu kapsamda Görele, Keşap, Doğankent, Dereli, Bulancak, Güce ve Espiye Belediyeleri ziyaret edilerek şehitlik ve program hakkında bilgi verildi ve belediye başkanları yapılacak açılış törenine davet edildiler.

TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel yaptığı açıklamada; “Önümüzdeki günlerde diğer ilçe belediyelerimiz ve yerel basınımız ziyaret edilerek aynı kapsamda bilgilendirme ve davetlerimiz devam edecektir. Giresun ve ilçelerinden açılışa gitmek isteyenlere belediyelerimiz tarafından araç sağlanacaktır” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım