Giresun Haberleri

Tirebolu SP’de İnal, Güven Tazeledi!

0

Saadet Partisi (SP) Tirebolu İlçe Teşkilatı’nın 5’nci Olağan Kongresi 8 Ekim Cuma günü yapıldı ve daha önceden Genel Merkezce İlçe Başkanlığı görevine getirilen Ayhan İnal, güven tazeleyerek, resmen aynı göreve seçildi. Samimi bir havada geçen kongrede, Divan Heyetini; İl Müfettişi Ömer Öztürk ile Merkez İlçe Başkanı Saim Öksüz ve Bulancak İlçe Başkanı Yüksel Aslan oluşturdu. Tirebolu Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen kongreye Saadet Partisi İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, İl Müfettişi Ömer Öztürk, Merkez İlçe Başkanı Saim Öksüz, Keşap İlçe Başkanı Kamil Kayış, Piraziz İlçe Başkanı Cemal Gündoğdu, Bulancak İlçe Başkanı Yüksel Aslan, Yağlıdere İlçe Başkanı İsmail Aydın, Görele İlçe Başkanı Fikri Topbaş da katıldı.

Partinin Tirebolu İlçe Teşkilatı’na kayıtlı çok sayıda üyenin de hazır bulunduğu kongrede, tek listeyle gidilen seçimler sonucu Ayhan İnal, Saadet Partisi’nin Tirebolu İlçe Başkanlığı’na seçilirken; partinin yeni ilçe yönetimi ve il kongre delegeleri de belli oldu. Tirebolu SP İlçe Teşkilatı’nın Ayhan İnal başkanlığındaki Yönetim Kurulu Listesinde Hidayet Yiğit, Ahmet Ergül, Ziya Kandemir, Ziya Yalçın, Fethi Sarıbudak, Özgün Kurt, Mustafa İnal, Nezir Kerim, Gökhan Gündüz ve Ali Kamat gibi isimler asil üye olarak yer alırken; partinin İl Kongre Delegeliğine seçilen 24 kişilik liste de belirlendi.

Kongreye katılanlar topluca Çarşı Mah. Belediye Caddesinde bulunan ve yeni tefriş edilen ilçe merkezinin açılışına katıldı. Burada yapılan açılışa Çanakçı Belediye Başkanı Tuncay Kasım da iştirak etti.

Haber: Mahmut Bora / tireboluekspres.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım