Giresun Haberleri

Tireboluluların Kültür Yolculuğu Mavi Karadeniz’deydi

0

Sadi Toygar ve Gülsen Mutlu Akyol tarafından hazırlanıp sunulan ve Mavi Karadeniz TV’de yayınlanan Kültür Vadisi programının bu haftaki konuğu TİRDEF Yönetim Kuruluydu. TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel ve arkadaşlarının konuk olduğu programda federasyon çalışmaları ve Ankara Haymana’da açılışı yapılan Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan Anıt Mezar ve Şehitliği ile diğer çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tüm aşamalarda desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederek değerlendirmelerde bulundu.

Giresun Günlerinin değerlendirmesinin de yapıldığı programda “Verdiği destekten dolayı Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır ve etkinlik süresince bizimle birlikte Tirebolu standından ayrılmayan Tirebolu Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Aydın’a çok teşekkür ederim” dedi.

5 Aralık Pazar günü Zeytinburnu Belediyesi Kültür Merkezinde yapılacak olan 10.Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri’nin salonda başka bir etkinlik olduğu için pandemi dolayısıyla programımızın içeriğinin sınırlı olacağını ancak yine de tüm hazırlıkların yapılarak gelen misafirlerimizin aynı günde İstanbul’daki Tirebolu’ya doyacaktır. Bize Zeytinburnu’nda kapıları sonuna kadar açan Zeytinburnu Belediye Başkanı Ömer Arısoy ve Başkan Yardımcıları Hurşit Bekaroğlu ile Sertaç Güleç’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Ocak ayında yapılacak olan TİRDEF olağan genel kurulunda yeniden aday olmayacağını ifade eden Demirel, “Yönetim kurulunda aldığımız karar doğrultusunda yönetim bütünlüğünü bozmadan Başkan Vekilim Necati Yılmaz’ın başkan adayı olması yönünde kararı aldık. Her zaman yol arkadaşlarımın yanında olacağımı taahhüt ediyorum. Biz her şartta Giresun ve Tirebolu’nun hizmetinde olacağız. Adaylık herkesin haklıdır, bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

TİRDEF Genel Başkan Vekili Necati Yılmaz “Arkadaşlarımın teveccühünü emir olarak telakki ediyorum, ben devlet geleneğinden gelen bir kardeşinizim. Bu zamana görev istenmez verilir anlayışıyla çalıştık, bundan sonra da hep birlikte bu anlayışla Tirebolu’muzun hizmetinde olacağız. Bana TİRDEF başkan adaylığını layık gören arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Diğer aday arkadaşımız İbrahim Aydın’a da başarılar diliyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım