Giresun Haberleri

TÜGVA Bulancak Hayır Çarşısı Açılıyor

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği Bulancak’ta çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. TÜGVAlı hanımlar tarafından 22-26 Haziran 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek Hayır Çarşısı Filistinli Müslümanlar ve TÜGVA Yaz Okulu yararına yapılacaktır.

TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin yaptığı açıklamada “Vakfımız Kadın ve Aile Koordinatörlüğü hanımları tarafından yaklaşık iki aylık zamanda hazırlanan Hayır Çarşımız hanımlarımızın el emeği göz nuru ürünlerin yanı sıra gıda ürünleri şeklinde olacaktır. Hayır çarşısından elde edilen gelir Filistinli Müslümanlara ve TÜGVA Yaz Okullarımızda yaklaşık 300 öğrenci ile gerçekleştirilecek faaliyetlerde kullanılacaktır. Gönüllü hanımlarımız tarafından 21 Haziran Salı Günü saat 12.00’de Bulancak Cumhuriyet Meydanında açılacak olan Hayır Çarşımıza tüm halkımız davetlidir.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım