Giresun Haberleri

TÜGVA Gençliğinden Başkan Recep Yakar’a Plaket

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği kurum ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı ziyaret eden TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin ve ekibi Yakar’a plaket takdim etti.

TÜGVA gençliğinden Belediye Eski Binasındaki son plaketini alan Başkan Yakar “Gençlerimiz için birçok devamlılığı sürecek hizmette bulunduk, gençliğe yaptığımız her katkı bir lütuf değil, bir görevdir. Bir kez daha gençlik adına ciddi çalışmalar yapan TÜGVA’ya teşekkür ederim.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin ve ekip arkadaşları gençlerin sesi olarak Belediye Başkanı Recep Yakar’a bugüne kadar yaptıkları desteklerden dolayı teşekkür etti. Gündem de olan Bulancak Kitap Kahve projesini ve diğer birçok proje hakkında bilgiler verdiler. Gençlerle her daim bir omuz omuza olan, her türlü yardımı yapan Belediye Başkanı Recep Yakar “TÜGVA temsilciliğini ve TÜGVALI gençleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bugünün gençleri yarının geleceği, her daim yanınızdayız.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım