Giresun Haberleri

TÜGVA Piraziz’den Hanımlara Hatr-ı Kelam Buluşmaları

0

Türkiye Gençlik Vakfı Piraziz İlçe Temsilciliği tarafından hanımlara özel her Salı Hele Bi Nefeslen Kadınlar Kahvesinde Hatr-ı Kelam Buluşmaları düzenleniyor. Bu hafta 14 Mart Salı günü ilkini gerçekleştirdikleri programa hanımların ilgisi oldukça yüksekti.

TÜGVA Piraziz İlçe Temsilcisi Mümtaz Aydın: ‘’Kadın ve Aile Koordinatörlüğümüz bünyesinde düzenlenen Hatr-ı Kelam Hanım Buluşmalarımızın birincisi 14 Mart Salı günü Piraziz’de Hele Bi Nefeslen Kadınlar Kahvesinde gerçekleştirildi. Katılımcılar başta afet bölgesinden şehrimize gelen misafirlerimiz ve Pirazizli hanımlardan oldu. İlk programları hasebiyle Piraziz’de güzel bir ivme yakaladılar. Kadın ve Aile Koordinatörlüğümüzü çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum’’ dedi.

‘’Tüm Hanımlarımızı Programlarımıza Davet Ediyorum.’’

TÜGVA Piraziz Kadın ve Aile Koordinatörü Hilal Dikgöz ‘’Kadın ve Aile Koordinatörlüğü olarak bundan böyle her hafta Salı günü Pirazizli hanımlarımız ve afet bölgesinden şehrimize gelen misafirlerimizle beraber buluşuyoruz. Hanımlarımızı her hafta yeni bir atölye ile karşılıyoruz, milli ve manevi değerlerimizi ön planda tutarak geleneksel ve modern sanatlarımız, İslam’a Bakış ve okuma faaliyetleriyle beraber çalışmalarımızı artıracağız inşallah. Bu hafta ilkini gerçekleştirdiğimiz Hatrı- Kelam Buluşmaları ile 30’a yakın hanım ile buluştuk. Tüm hanımları programlarımıza çay içip, tanışmaya davet ediyorum.’’ Diyerek sözlerini sonlandırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım