Giresun Haberleri

TÜGVA’lı Gençler, Çalınmadık Kapı Bırakmıyor

0

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bulancak İlçe Temsilciliği yeni dönem çalışmalarında saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. “Gençlerin olduğu her yerde olmak” düsturu ile gençleri evinde ziyaret gerçekleştiriyor.

Gençlerin olduğu her yerde olmak istediklerini söyleyen TÜGVA Bulancak İlçe Temsilcisi Ubeydullah Göktekin “Gençlerin olduğu her yerde olmayı kendimize ilke edinmiş bir vakıf olarak gençlerimizi asıl ve en güvenli mekânları olan evlerinde ziyaret ediyoruz. Yine Bulancak Kitap Kahve Projemiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik Kadın ve Aile Koordinatörlüğümüz öncülüğünde Ortaokul ve Lise Koordinatörlüğü himayesinde gerçekleştiriliyor. Vakfımıza çeşitli vesilelerle teması olan ortaokul ve lise öğrencilerimizin velileri ile irtibatlanarak önceden belirlediğimiz ziyaret programıyla evlerinde ikramlı bir şekilde ziyaret ediyor, vakfımızın projelerini anlatıyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım