Giresun Haberleri

Vali Sonel Giderken Tunceli Ağladı

0

Kadıköy Kaymakamlığından Tunceli Valiliğine atanan ve buradaki görev süresi yeni Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile dolan ve Ordu Valiliğine atanan Tuncay Sonel, Tunceli’den gözyaşları ile uğurlandı.

Her valiye kısmet olmayan bir çalışma döneminden sonra yeni görev yerine uğurlanan Sonel hakkında eski görev yeri Kadıköy halkından Ahmet Cemil Aykaç “Tuncay Sonel Kadıköy Kaymakamı iken gönüllerimizde taht kurmuştu. Tunceli’ye vali olarak atandığında terfi ettiğini düşünerek teselli olmuş, Tunceli’ye imrenmiştik, harika bir valileri vardı artık. Geçen hafta yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Ordu’ya atandığı için Ordulular çok çok şanslı. Milletin kalbine dokunan türden bir devlet görevlisi. Rabbim sayılarını arttırsın. Merhum Recep Yazıcıoğlu’nun yolundan giden bir devlet büyüğümüz. Lütfen Tunceli Valiliğinden ayrılırken çekilen şu videoyu da izleyin. Vali dediğin böyle olacak. Ayrıldığı yerdekileri mutlu edecek, giderken de ağlatacak” dedi.

Biz de Ordu Valiliğine atanan Tuncay Sonel’e başarılar diliyor ve hayırlı olsun, diyoruz.

Yolculuk videosu https://www.facebook.com/608352231/videos/10158431051822232/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım