Giresun Haberleri

Vatan ve Millet İçin Haymana’ya Gidiyoruz

0

Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF), geçtiğimiz aylarda temeli atılan Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan Şehitlik Anıtının açılışı için 13 Eylül Pazartesi günü Haymana’ya gidiyor.

Giresun adına organizasyonu Tirebolu Dernekleri Federasyonu’nun yaptığı açılış programına İstanbul başta olmak üzere Tirebolu ve Giresunluların yoğun olduğu yerlerden otobüs kaldırılacağını bildiren federasyon yetkilileri tüm hemşerilerimizi Haymana’ya davet ediyor. Yetkililer “42. Alay Komutanı Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan ve silah arkadaşlarına ve de bu ülkeyi bizlere emanet eden şühedaya bir Fatiha okumanın değerinin hiçbir şeyle mukayese edilemeyeceğini düşünüyoruz. Ecdadımızın mekânları ve makamları cennet olsun ruhları şad olsun. Hep beraber 13 Eylül’de Haymana’da buluşalım” dediler.

Giresun ve ilçemiz Tirebolu adına anlamlı ve önemli bir faaliyete iştirak etmek için hemşerilerimiz ekte bulunan telefonlardan yerlerini mutlaka ayırmalıdırlar. 13 Eylül’de Sakarya Meydan Muharebesinin yaşanıldığı ve de kazanıldığı Son Kale Haymana’da buluşuyoruz.

Haber: Aydın Kömürcü

İrtibat

Necati Yılmaz 0535 8404828

İbrahim Aydın 0532 2633428

Sedat Akyıldız 0543 4928000

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım