Giresun Haberleri

100 Lira İle Bir Not Bıraktı

0

Görele’de namaz kılan bir kişi vakit namazına gelen herhangi bir çocuk için bir notla birlikte 100 lira bıraktı. Görele Hacı Mustafa Kuloğlu Şehitlik Camiinde örneğine az rastlanan ve takdir toplayan bir olay yaşandı.  Notu gören Cami İmam Hatibi Şenol Yılmaz, “Camimize bir notla böyle bir hediye bırakan güzel kardeşim, Rabbim hayrınızı kabul eylesin. Talebiniz yerine ulaşmıştır” dedi.

Görele Hacı Mustafa Kuloğlu Şehitlik Cami İmam Hatibi Şenol Yılmaz, vakit namazını kıldırmak için geldiği camide müezzin mahfiline 100 lira ve “Bunu vakit namazına gelen bir çocuğa verir misiniz? Allah razı olsun” notu ile karşılaştı. Yılmaz, notu bırakan kişinin talebini yerine getirerek, 100 lirayı vakit namazına gelen iki çocuğa paylaştırdı.

Bu düşünce karşısında çok duygulandığını ifade eden Yılmaz, “Rabbim böyle düşünceli kardeşlerimizin sayısını artırsın. Kardeşimiz çok güzel bir davranış sergiledi. Bu güzel davranışın herkese örnek olması için sosyal medya hesaplarımda paylaştım” dedi.

Haber: Kamil Yılmaz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım