Giresun Haberleri

15.Giresun Günleri Açılışı Yapıldı

0

15.Giresun Günleri yapılan açılış programı ile Yenikapı Etkinlik Alanında başladı. 4 Eylül Pazar gecesine kadar devam edecek etkinlikte birçok programın yapılması bekleniyor. Giresun Günleri markası yoğun ilgi görmesi ile artık efsane oldu. Bu vesile ile 15.Giresun Günleri de Giresun halkının ve ziyaretçilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Giresun Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş ve yönetim kurulunun 4 gün boyunca hem protokol hem ziyaretçi hem de organizasyon düzeni ve güvenliği ile ilgilenerek tanıtım günlerinin başarılı geçmesini sağlayacaklar.

Etkinliğe katılanlar Giresun Günlerinin bu sene daha heyecan ve merakla beklendiğini belirterek “Tam bir yöresel müzik festivali, yöresel tanıtımların olduğu ve yöresel lezzetlerin tadına bakıldığı , “Giresun da nefes al”  sloganı ile turizm temalı 15.Giresun tanıtım günleri her zaman olduğu gibi yine efsane olacak dediler.

Resmi açılış töreni protokolün ve STK’ların yoğun katılımı ile gerçekleştirilirken etkinlik 4 Eylül Pazar günü akşamına kadar dolu dolu devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım