Giresun Haberleri

Acil Temizlik Timi Camileri Temizliyor

0

Giresun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelindeki camilerde temizlik çalışması yapıyor. Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan 5 kişilik acil temizlik timi, vatandaşların ibadetlerini daha temiz bir ortamda yapabilmeleri için camilerde temizlik çalışmalarına hız verdi. Ekipler, camilerin kapıları, pencereleri, halıları ve bahçelerini detaylı olarak temizledi. Camilerin temizliğinin düzenli olarak yerine getirilmesi ise cami cemaatinden ve vatandaşlardan takdir topluyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: “Temizlik İşleri birimimiz her gün kendisini yenileyen, yeni oluşumlar yapan, araç gereç olarak güçlenen ve bizim de çok yakından takip ettiğimiz bir birim. Belediye olarak oluşturduğumuz acil temizlik ekibimiz, haftalık olarak camilerimizde temizlik yapıyor. Vatandaşlarımızın daha temiz bir ortamda ibadetlerini yapabilmeleri için çalışıyoruz. Dini değerlerimize sahip çıkıyoruz. Belediye ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım