Giresun Haberleri

AK Parti Giresun Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi Yapıldı

0

Aksu Mahallesi Şehit Hakan Gemici Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde Mahmut Kılıç tek liste ile girdiği seçimde yeniden İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen kongreye AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MYK Üyesi Cengizhan GÜNGÖR, MKYK Üyeleri Halil İbrahim ALEGÖZ, Kübra YÜCEER, Giresun Milletvekilleri Cemal ÖZTÜRK, Kadir AYDIN, Sabri Öztürk, AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan TATLI, Giresun Belediye Başkanı Aytekin ŞENLİKOĞLU, AK Parti Giresun Kadın Kolları Başkanı Berrin AYDIN, Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet BAŞER, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, önceki dönem Gençlik Kolları Başkanları, delegeler, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından başkanlık divanı seçimi yapıldı. Gündemin okunmasının ardından, Yönetim Kurulu faaliyet raporu okundu ve oylandı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç AK Parti Gençliğinin her yerde olduğunu belirterek, “Asırlardır Tuna’dan Fırat’a uzanan destanımıza, yenilerini ekleyecek Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’la aynı davaya baş koymak bu asrın bize bir hediyesi oldu. AK Parti kurulduğundan bu yana bizim için sadece bir parti değil aynı zamanda bir başkaldırı, yürüdüğümüz bu kutlu yolda hepimize yön gösterici olmuştur.” dedi.

AK Parti’nin gençliği bambaşka yarınlara hazırladığını belirten Kılıç; “Gençlik kolları olarak geçtiğimiz 3 yıllık süreç içerisinde çalışmalarımızı büyük bir özveriyle sürdürdük. 2018 yılındaki Genel Seçimlerde ve 2019’daki Yerel Seçimlerde hep birlikte kapı kapı dolaşarak gönüller aldık, gönüller kazandık. AK Partimizin ilimizdeki siyasi başarısında Gençlik Kollarımızın emeği ve mücadelesi de var. Bundan oldukça onurluyuz. İnşallah, bu süreçten sonra da 2023, 2053 ve 2071 Büyük ve Güçlü Türkiye hedeflerine Liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde koşacağız, koşacağız ve risk alarak koşacağız ” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Anladım